Izpitni roki




Alternativne izrazne tehnike

Vlasta Čobal Sedmak, Akademska kiparka

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 12. 6. 2024 16.00, atelje  
Drugi redni 2. 7. 2024 17.00, atelje  
Tretji redni 21. 8. 2024 17.00, atelje  
Na vrh

Dokumentiranje in arhiviranje V2

doktor Miroslav Novak, prof. zgod. in soc.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 12. 2023 16.00, uč.10  
Prvi redni 10. 6. 2024 17.00, uč.10 Seminarsko nalogo kandidati pošljite na mail predavatelju minimalno 2 dni pred izpitom
Drugi redni 24. 6. 2024 17.00, uč.10 Seminarsko nalogo kandidati pošljite na mail predavatelju minimalno 2 dni pred izpitom
Tretji redni 8. 7. 2024 17.00, uč.10 Seminarsko nalogo kandidati pošljite na mail predavatelju minimalno 2 dni pred izpitom
Četrti redni 4. 9. 2024 17.00, uč.10 Seminarsko nalogo kandidati pošljite na mail predavatelju minimalno 2 dni pred izpitom
Na vrh

Oblikovanje bivalnega pohištva

Dušan Boris Hren, univ. dip. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2023 18.30, uč. 17  
Prvi redni 23. 1. 2024 13.00, amfiteater  
Drugi redni 15. 4. 2024 18.30, amfiteater  
Tretji redni 4. 7. 2024 17.00, amfiteater  
Četrti redni 2. 9. 2024 17.00, amfiteater  
Peti redni 12. 9. 2024 17.00, amfiteater  
Na vrh

Oblikovanje stavbnega pohištva

Samo Steblovnik, univ.dipl.inž.les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 2. 2024 18.00, amfiteater  
Drugi redni 7. 5. 2024 18.00, amfiteater  
Tretji redni 9. 7. 2024 18.00, amfiteater  
Četrti redni 20. 8. 2024 18.00, amfiteater  
Peti redni 10. 9. 2024 18.00, amfiteater  
Na vrh

Osnove estetike V2

dr. Mateja Neža Sitar, univ. dipl. um. zgod.; ko

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 12. 2023 15.00, uč.12  
Prvi redni 12. 6. 2024 16.00, uč.12  
Drugi redni 19. 8. 2024 16.00, uč.12  
Tretji redni 11. 9. 2024 16.00, uč.12  
Na vrh

Osnove likovne teorije

Cvetka Hojnik, univ.dipl.inž.oblik.tekst

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 3. 6. 2024 17.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Drugi redni 17. 6. 2024 17.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Tretji redni 26. 8. 2024 10.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Četrti redni 9. 9. 2024 10.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Na vrh

Patologija in sanacija izdelkov-les

dr. Martin Klinc, Konservator - restavrator

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 1. 7. 2024 10.00, uč.18  
Drugi redni 22. 8. 2024 10.00, uč.18  
Tretji redni 5. 9. 2024 10.00, uč.18  
Na vrh

Podjetništvo ekonomika in trženje V2

Zdenka Steblovnik Župan, univ. dipl. inž. les.spec

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2023 16.00, UČ.12  
Prvi redni 10. 7. 2024 9.00, amfiteater  
Drugi redni 26. 8. 2024 9.00, amfiteater  
Tretji redni 13. 9. 2024 9.00, amfiteater  
Na vrh

Pomožni materiali v lesarstvu V2

dr. Martin Klinc, Konservator - restavrator

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 14. 5. 2024 12.00, uč.18  
Drugi redni 18. 6. 2024 16.30, uč.18  
Tretji redni 22. 8. 2024 10.00, uč.18  
Četrti redni 5. 9. 2024 10.00, uč.18  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

mag. Vanja Kajzer

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2023 17.00, amfiteater  
Prvi redni 25. 1. 2024 14.00, amfiteater  
Drugi redni 14. 3. 2024 16.00, amfiteater  
Tretji redni 6. 6. 2024 16.00, amfiteater  
Četrti redni 29. 8. 2024 16.00, amfiteater  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1. letnik

Andreja Peserl, univ.dipl.inž.les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 22. 8. 2024 10.00, učilnica 18  
Drugi redni 28. 8. 2024 10.00, učilnica 18  
Tretji redni 3. 9. 2024 10.00, učilnica 18  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2. letnik

Andreja Peserl, univ.dipl.inž.les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 27. 6. 2024 10.00, učilnica 18  
Drugi redni 28. 8. 2024 11.00, učilnica 18  
Tretji redni 3. 9. 2024 11.00, učilnica 18  
Na vrh

Predstavitvene tehnike V2

Vlasta Čobal Sedmak, Akademska kiparka

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 11. 6. 2024 16.00, atelje  
Drugi redni 2. 7. 2024 16.00, atelje  
Tretji redni 21. 8. 2024 16.00, atelje  
Na vrh

Programska orodja in oprema -les

Marjan Prelog, univ.dipl.inž.les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 10. 1. 2024 16.00, rač. uč. 2  
Drugi redni 7. 2. 2024 16.00, rač. uč. 2  
Tretji redni 21. 8. 2024 12.00, rač. uč. 2  
Na vrh

Prostoročno risanje V2

Cvetka Hojnik, univ.dipl.inž.oblik.tekst

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 3. 6. 2024 18.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Drugi redni 17. 6. 2024 18.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Tretji redni 26. 8. 2024 11.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Četrti redni 9. 9. 2024 11.00, atelje vaje je potrebno oddati v referat teden dni pred izpitom
Na vrh

Računalništvo in informatika

mag. Tjašo Vlasak, prof.rač.z mat.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 17. 1. 2024 16.00, rač.uč.1  
Drugi redni 6. 3. 2024 16.00, rač.uč.1  
Tretji redni 8. 5. 2024 16.00, rač.uč.1  
Četrti redni 30. 8. 2024 8.00, rač.uč.1  
Na vrh

Restavratorske tehnike-les

dr. Martin Klinc, Konservator - restavrator

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 7. 3. 2024 16.00, uč.18  
Prvi redni 8. 7. 2024 10.00, uč.18  
Tretji redni 5. 9. 2024 10.00, uč.18  
Na vrh

Rezbarjenje in plastika v lesu

dr. Martin Klinc, Konservator - restavrator

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 15. 1. 2024 10.00, atelje  
Drugi redni 7. 3. 2024 16.00, uč.18  
Tretji redni 8. 7. 2024 10.00, uč.18  
Četrti redni 22. 8. 2024 10.00, uč.18  
Peti redni 5. 9. 2024 10.00, uč.18  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku V2

Alicia-Leonor Miklavčič-Sauli

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 6. 2024 16.30, uč.18 [Angleški jezik]
Drugi redni 17. 7. 2024 16.30, uč.18 [Angleški jezik]
Tretji redni 10. 9. 2024 16.30, uč.18 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehnično risanje in opisna geometrija

Dušan Boris Hren, univ. dip. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2023 17.30, uč. 17  
Drugi izredni 23. 1. 2024 14.00, amfiteater  
Prvi redni 4. 7. 2024 18.00, amfiteater  
Drugi redni 2. 9. 2024 18.00, amfiteater  
Tretji redni 12. 9. 2024 18.00, amfiteater  
Na vrh

Tehnologija ročne obdelave lesa V2

Vladimir Stegne, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2023 13.30, atelje  
Prvi redni 9. 1. 2024 14.00, amfiteater  
Drugi redni 9. 4. 2024 16.30, amfiteater  
Tretji redni 29. 8. 2024 10.00, amfiteater  
Na vrh

Tehnologija strojne obdelave lesa

Vladimir Stegne, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2023 13.30, atelje  
Prvi redni 9. 1. 2024 14.00, amfiteater  
Drugi redni 9. 4. 2024 16.30, amfiteater  
Tretji redni 29. 8. 2024 10.00, amfiteater  
Na vrh

Tvoriva v lesarstvu

Andreja Peserl, univ.dipl.inž.les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 12. 1. 2024 10.00, uč.18  
Drugi redni 26. 3. 2024 9.00, uč.18  
Tretji redni 16. 4. 2024 9.00, amfiteater  
Četrti redni 14. 5. 2024 10.00, amfiteater  
Peti redni 27. 8. 2024 10.00, uč.18  
Šesti redni 4. 9. 2024 10.00, uč.18  
Na vrh